KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16878123
nr 1687 8123
Oljemålningar
2 st, 1800-tal, Flicka & samtalande kvinnor, ej signerade, pannå, 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 34x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:06:49
150 kr