KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16878123

nr 1687 8123

Oljemålningar

2 st, 1800-tal, Flicka & samtalande kvinnor, ej signerade, pannå, 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 34x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 mars 2025
kl 20:06:49